-
-
חיפוש מתקדם

מבזקי חנוכה

עצור

פרשת השבוע

 

 

הוצאת פעולת צדיק

כשרות בד"צ פעולת צדיק

ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מועדי השם
ת"ת עטרת חיים
פעולת צדיק
אור ההלכה
מנויים לחיים
ישיבת פרי עץ חיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
415 אורחים

הגהות "שמן הטוב" על פירוש "שם טוב"

    
מספר צפיות: 6169
הגהות "שמן הטוב" על פירוש "שם טוב" המובא על חיבור רבינו הרמב"ם הלכות חנוכה למורנו ורבנו מארי חיים כסאר זצוק"ל, מאת הרה"ג אורן צדוק שליט"א מרבני בית ההוראה פעולת צדיק.

 

לעיון והורדה - לחץ כאן

 

חיבור "שמן הטוב" (שפורסם כעת באתר), חובר על ידי הרה"ג אורן צדוק שליט"א, מורה צדק בבית ההוראה "פעולת צדיק", ובעיר קרית ספר ת"ו.

 

בימים האלו שוקד הרב על ספר שאלות ותשובות "אורן שלחכמים", בנושאים רבים ומגוונים מחלק אורח חיים יורה דעה, ובשים דגש על מנהגי אבותינו נוחם עדן וביסוסם, בפרט נוכח מגמה שלילית של זניחת מנהגים לטובת מנהגי שאר עדות, הספר נמצא בשלבי עריכה סופיים, הספר אמור לצאת במתכונת מפוארת, ולהיות נמכר בעלות כספית נמוכה השווה לכל נפש, כדי שכולם יוכלו לרכוש ספר זה, ועקב כך ישנם עליות כספיות גדולות הנופלות כמשא כבד על כתפיו של הרב המחבר, אשר על כן הרוצה ליטול חלק יקר בזיכוי הרבים גדול זה, ולהיות שותף בזכות התורה הקדושה, שתהא נלמדת בספר זה, יפנה למס' טלפון 052-7635645 או 052-7613074 ניתן להנציח קרובים שנפטרו לעילוי נשמת, ולהצלחה וכו', כל תרומה באשר היא מתקבלת בברכה, ואחת לאחת מצטרף לחשבון גדול, (כל התורמים יונצחו בספר), ולמותר לציין שזכות התורה תהיה מגינה ומצלת לכל העוסקים והנוטלים חלק בהקמתה, ברוך ומבורך בזה ובבא שנא' "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזו לעשותם"

ברוכים תהיו

הדפסשלח לחבר

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[11]

קריאת התורה

קורין בכל יום, תלתא גֻּברי, בקרבנות הנשיאים שבפרשת נשוא. הקריאה באדיבות ר' יהודה דהרי הי"ו.

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 

הודעה חשובה

על פי הוראת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א וגדולי התורה והפוסקים, השימוש באינטרנט הינו לצורך בלבד, ובחיבור לאינטרנט כשר ומבוקר. כל חיבור אחר מהוה סכנה רוחנית וחינוכית.

רשת כוללים יום הששי נחלת מהרי"ץ
ארגון ובנה
ארז יחיאל
שר שלום קשת

שער האתר: עיטור מהרי"ץ זי"ע לשער הספר ביאור תפילה להר"ר יוסף ציאח זצ"ל. עיצוב האתר:  אי סטודיו 

©   כל הזכיות שמורות לאתר יד מהרי"ץ, נוסד בחודש מרחשון ה'תשע"א 5771 לבריאת העולם, ב'שכ"ב 2322 לשטרות, 2010 למניינם. האתר נצפה במיטבו בדפדפן אינטרנט - אקספלורר .
דואר אלקטרוני: yad@maharitz.co.il  טלפון ליצירת קשר: 050-4140741 פקס: 03-5358404

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד