-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
841 אורחים

מבחן בקיאות על ספר "שלחן ערוך המקוצר" חלק א', עמודים קי"ב-קכ"ו - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 3310
א. עד מתי צמים שחל עשירי בטבת ביום שישי? ב. האם מניחין תפילין ומוציאים ס"ת כשחל עשירי בטבת ביום שישי? ג. האם חתן צם ומה הדין בצום דחוי? ד. מה ההבדל בין ט באב לשאר הצומות ומה יחמיר בעל נפש? ה. ממתי נקראת מעוברת ומתי נקראת מניקה? ו. באיזה תפילות אומרים עננו כתוב המנהג? ז. האם מפטירים בתעניות כתוב המנהג? ח. מה עושים כשיש צרה כתוב המנהג? ט. מדוע מניחים תפילין בתענית? י. כשעושים סעודה שהגיע זמנה האם מותר לשיר ומה הדין בשבוע שחל בו?
י"ט תמוז ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מצות טעמו וראו
מנויים לחיים
מיני תבלין וקליות
פעולת צדיק
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
עבור לתוכן העמוד