-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
1298 אורחים

מבחן בקיאות על ספר "שלחן ערוך המקוצר" חלק או"ח חלק ג', הלכות סוכה - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 3449
א. האם מותר להניח סכך על דבר המקבל טומאה? פרט! ב. עד כמה הסכך יכול להיות מעובה ותהיה הסוכה כשרה? ג. האם מותר לשבת תחת דופן עקומה? פרט! ד. באיזה אופן העושה סוכתו תחת האילן כשרה?(בלי להגביה את הסכך). ה. האם צריך מזוזה בסוכה? פרט! ומה הדין לקבוע אחרי החג מחדש? ו. האם אפשר לתלות נויי סוכה אחרי ד' טפחים מהסכך? פרט! ז. האם עצי הסוכה או הנויים מותרים בהנאה? והאם מועיל תנאי? ח. מה פירוש המילה "מטייל"? ט. האם צריך להיות בסוכה גם כשאינו אוכל? י. האם מותר לישון חוץ לסוכה? שנת קבע , שנת עראי ומה הדין להעיר מי שנרדם ,שמתנמנם? י"א. מתי מברכים לישב בסוכה? כתוב המנהגים!
י"ט אלול ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
פעולת צדיק
מיני תבלין וקליות
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מצות טעמו וראו
מנויים לחיים
עבור לתוכן העמוד