-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
778 אורחים

תמונות! ברכתו והמלצתו של מרן שליט"א לטובת הקמת בית המדרש "מתיבתא"

    
מספר צפיות: 6651
בימים האחרונים עלה לבית מרן הגאון הגדול רבי יצחק רצאבי שליט''א פוסק עדת תימן, הרה"ג רבי דניאל שטרן - בנו של הגאון הגדול רבי שמואל אליעזר שטרן שליט''א רב מערב ב''ב ומגדולי הפוסקים החסידיים, לקבל את ברכתו והמלצתו לטובת הקמת בית המדרש "מתיבתא" במערב בני ברק, המהווה כאבן שואבת לתורה ותפילה והלכה יחד שבטי ישראל מכל העדות והחוגים, במקום אף ניתן לראות את הסידורים מכל הנוסחאות, ספרד, אשכנז, עדות מזרח, תכלאל בלדי, ועוד. מרן שליט"א בירכו בחום וחתם למען המגבית המתקיימת כעת להקמת ביהמ"ד, ושיזכה אביו הגאון הגדול שליט"א להאריך ימים על ממלכתו, אכי"ר.
ט"ז שבט ה'תשפ''א

 

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[16-17]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מנויים לחיים
פעולת צדיק
מצות טעמו וראו
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מיני תבלין וקליות
עבור לתוכן העמוד