-
-
חיפוש מתקדם
מדורים אקטואליים:
 
 

 

 
וידיאו! מסיבת חנוכה - עמנואל  

 


 

 

 

 
פענוח חתימת יד קדשו של מהרי"ץ


פרשת השבוע

 

 

הוצאת פעולת צדיק

כשרות בד"צ פעולת צדיק

אור ההלכה
מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
601 אורחים

בחירות

מכתב תמיכה בתנועת "הדרך" - יוקנעם ת"ו

    
בהיות ומתקרב מועד הבחירות למועצת עיריית יקנעם ת"ו, באתי בזאת להביע את תמיכתי בסיעת "הדרך", ברשות מר מיכה אלנקוה - סגן ראש העיר לשעבר, ומר ירון חן - המשנה לראש העיר, ומר זהר רצאבי - מנהל החינוך התורני, ובתמיכתו של ידידנו הרב עודד סירי שליט"א – רב הקהילה, אשר לזכותו נזקפת עשייה מבורכת בעיר לטובת כלל הציבור.
מספר צפיות:787
י"ח אלול ה'תשע''ח

מרן הגר"י רצאבי שליט"א בשמחת שבע ברכות לבת ידידנו הנעלה ח"כ הרב יואב בן צור הי"ו עב"ג שיחי'

    
ברכת מזל טוב חמה ולבבית נשגר קמיה ידידנו הנעלה שלוחא דרבנן נציגנו בכנסת הרב ח"כ יואב בן צור הי"ו לרגל נישואי בתו שתחי' עב"ג הי"ו. יהי רצון שיזכו לבנות בית נאמן בישראל לתפארת המשפחות הנכבדות ולתפארת עם ישראל, ולראות בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות, אכי"ר.
מספר צפיות:1963
ג' ניסן ה'תשע''ח

נאום נציגנו בכנסת ח"כ הרב יואב בן צור הי"ו בנוגע ל"חוק הגיוס" שעבר היום בקריאה ראשונה

    
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת "חוק הגיוס", אשר יסדיר את מעמדם של בני הישיבות לשנים הבאות. את הצעת החוק הציג ידידנו שלוחא דרבנן נציגנו בכנסת הרב יואב בן צור הי"ו. מצ"ב נאומו הנרגש בדבר מעמד בני הישיבות יושבי בית המדרש, להמשיך את שרשרת הדורות, את שבט לוי נושאי ארון ברית ה', לשמר את פך השמן הטהור של עמלי התורה, שבזכותם אנחנו כאן ובזכותם העולם קיים.
מספר צפיות:1740
כ"ז אדר ה'תשע''ח

אושרה הקצאת קרקע (שטח בגודל 600 מ"ר) ע"י מועצת עיריית בני ברק לטובת מוסדות יד מהרי"ץ שבנשיאות מרן הגר"י רצאבי שליט"א

    
בתאריך כ' טבת ה'תשע"ז פירסמה עיריית בני ברק את רשימת ההקצאות העירוניות לבתי כנסת וישיבות ואירגונים. מדובר ב-50 דונם אחרונים של שטחי ציבור, בבעלותה של העירייה, שיועברו לשימוש בתי כנסת ועמותות בעיר. ההקצאות חולקו שווה בשווה, לכל סיעה 14.5 דונם. עיקר השטחים שחולקו הינם בצפון העיר, ומהווים כ90% מכלל השטחים שאשר נותרו פנויים בעיר, כאשר המריבה הגדולה הייתה על השטחים שנותרו בתוך העיר. יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי הי"ו התערב והורה לתת הקצאות גם לציבור התימני בעיר, ובכללם שטח בגודל 600 מ"ר ברחוב אשל אברהם עבור מוסדות יד מהרי"ץ בני ברק שבנשיאות מרן הגר"י רצאבי שליט"א. למערערים על חלוקת ההקצאות ניתנה אפשרות להגיש את ההתנגדות בכתב למחלקת התשתיות בעירייה, בתוך 30 יום, אולם כיון שלא הוגשה כל התנגדות, אושרה ההקצאה על ידי מועצת העיר בתאריך ט׳ בניסן תשע״ז. עמותת מוסדות יד מהרי"ץ מודה מקרב לב ליו"ר תנועת ש"ס הרב אריה דרעי הי"ו, וליו"ר סיעת ש"ס בכנסת נציגנו הנאמן הרב יואב בן צור הי"ו, ולמזכיר סיעת ש"ס הרב יגאל גואטה הי"ו, ולסגן ראש העיר הרב אליהו דדון הי"ו, ולכל אלו שעסקו במלאכה עד גמרה.
מספר צפיות:1867
ט' תמוז ה'תשע''ז

ח"כ יואב בן צור דורש: "פיצויים למשפחות ילדי תימן"

    
ח"כ יואב בן צור, יו"ר סיעת ש"ס בכנסת בטור אישי: הממשלה הנוכחית היא הראשונה שביצעה צעדים אמיצים לטיפול יסודי ומעמיק בסוגיה הכואבת • להשקיע משאבים בפיצוי המשפחות המתמודדות. (מתוך: כל הזמן).
מספר צפיות:1581
כ"ה סיון ה'תשע''ז

אמנון יצחק הרשע מוציא דיבה על מרן שליט"א

מספר צפיות:2702
ז' סיון ה'תשע''ו

המשך גילוי האמת על אמנוני אייפוני השקרן שר"י

    
מצ"ב קטעים מתוך סדרת השיעורים מאת תלמידו של אמנון אייפון יצחק שר"י בערוץ אינטרנט, הנוגעים לכבוד מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א
מספר צפיות:3182
כ"ז ניסן ה'תשע''ו

האזינו! שיחה עם הרב יצחק איצ'ה רוזנגרטן הי"ו, נאמן ביתו ונהגו האישי של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א בנוגע לשקריו של אמנון (אייפון) יצחק שר"י

    
וכפי שכבר פסק מרן הגר"י רצאבי שליט"א בתקופת הבחירות, על אותו האיש אמנוני אייפוני שר"י, כי כעת מתברר שהכל שקר, ושאין לשמוע את דרשותיו והרצאותיו, ושאין לקראו בתואר רב, וראוי לנידוי.
מספר צפיות:3015
כ"ו ניסן ה'תשע''ו

אמנוני אייפוני [אמנון יצחק] השקרן נחשף במערומיו ע"י תלמידו

    
חובה לצפות! תלמידו של אמנון אייפון יצחק שר"י חושף בסרטון מצמרר (החל מדקה 22:40) כיצד אמנוני אייפוני הוציא לעז ודברי שקר כנגד מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א. הדברים מחזקים את מה שכבר פסק מרן שליט"א לגבי אותו האיש שר"י בעת הבחירות האחרונות, כי כעת מתברר שהכל שקר, ואין לשמוע דרשותיו והרצאותיו, ואין לקרותו בתואר רב, וראוי לנידוי.
מספר צפיות:4597
כ"ח אדר (אדר ב') ה'תשע''ו

ברכת יישר כח גדול!

    
לכל אותם בני תורה, בחורי ישיבות ואברכי כוללים, בעלי השקפה נכונה ואמיתית, היודעים להבדיל בין אמת לשקר, מבלי שיהיה ניתן לבלבלם בלשון חלקלקה ומגלמוניה אווילית, אשר טרחו ובאו אמש במטרה לפוצץ את הרצאתו של אותו האיש הפסול אמנון אייפון יצחק שר"י בעיר מודיעין עילית (קרית ספר), והצליחו לגרום לאותו האיש לסיים את דבריו באמצע ההרצאה. יישר כחכם! הרביתם לעצמכם זכיות ליום הדין הבעל"ט! ירבו כמותכם בישראל! וכבר פסק מרן שליט"א כי אין לקרותו בתואר רב, ואסור לשמוע את הרצאותיו, וכי הוא ראוי לנידוי.
מספר צפיות:3536
כ"ד אלול ה'תשע''ה

חדש! מאות הקלטות מחאה על ביזוי כבוד התורה

    
להאזנה! מאות הקלטות של מחאה על ביזוי כבוד התורה של מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, ע"י אותו האיש אייפון יצחק שר"י, ותלמידו הרשע יונתן נחשון מכפר סבא, ותלמידתו האשה הפרוצה והחצופה מבני ברק. כפי שהוקלטו במערכת הטלפון "קול יהודי תימן".
מספר צפיות:3304
ח' אלול ה'תשע''ה

אמנון אייפון יצחק הפסול במיטבו - חלק ב'

         
חידון נושא פרסים: מאיזה מקום חזר אותו האיש? מדוע העדיף לוותר על הנסיעה ברכב ה-BMW - 740 שחורה, שבו הוא נוסע תמיד, ובחר דוקא ליסוע בלימוזינה מפוארת? האם ישנם רבנים חרדים נוספים הנוסעים במכוניות פאר אלו? האם זהו ה"חמור" שעליו ירכב ה"משיח" בהתגלותו? העונה נכונה יזכה בקונטריס "קדושת בני ישראל" למרן שליט"א היוצ"ל ע"י הרב פינחס ראובן הי"ו
מספר צפיות:4132
ו' אלול ה'תשע''ה

זעזוע בבני ברק: אישה פרצה ללשכת הרב רצאבי

    
"הגאון רבי יצחק רצאבי מגדולי פוסקי רבני תימן הותקף מילולית בלשכתו על ידי אישה שככל הנראה מזוהה עם הרב אמנון יצחק. זאת לאחר חילופי האשמות בין הרבנים על רקע מערכת הבחירות האחרונה. הרב רצאבי שהשמיע בעבר מילים חמות על הרב אמנון יצחק חזר בו מן הדברים והכריע כי הרב אמנון יצחק חייב נידוי: "ביקשנו למסור בשמו לציבור תלמידיו ושומעי לקחו, כי כעת גם הוא מצטרף לתשובה הנ"ל. כמו כן אין לקרותו בתואר "הרב", ואסור לשמוע את דרשותיו ושיעוריו, וכי הנ"ל ראוי לנידוי". נכתב באתר "יד מהרי"ץ" המביא את שיעוריו ושיחותיו של הרב רצאבי..."
מספר צפיות:3550
ג' אלול ה'תשע''ה

אמנון אייפון יצחק הפסול במיטבו...

    
חידון נושא פרסים: באיזה מקום נצפה אותו האיש? האם המקום שומר שבת? האם גדרי הצניעות נשמרים באותו המקום? האם ישנם רבנים חרדים הנמצאים במקומות אלו? העונה נכונה יזכה בקונטריס "קדושת בני ישראל" למרן שליט"א היוצ"ל ע"י הרב פינחס ראובן הי"ו
מספר צפיות:4226
כ"ו אב ה'תשע''ה

מבזק! הודעה חשובה להורי התלמידים בישיבת "פרי עץ חיים" בבית שמש

    
לידיעת הורי התלמידים בישיבת "פרי עץ חיים" בית שמש: ישיבת "פרי עץ חיים" בבית שמש, בנשיאותו של מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א, אוכלים בשר ועופות שבכשרות בד"צ העדה החדרית ירושלים ת"ו, ופסטרמה מהסוג שאינה צריכה חליטה. אנו חוזרים ומדגישים את דברי מרן שליט"א שהתבטא כלפי אייפון יצחק הפסול לפני מספר חודשים בזה"ל: "כעת מתברר שהכל שקר, אין לקרותו בתואר רב, אסור לשמוע את דרשותיו והרצאותיו, והנ"ל ראוי לנידוי". בכבוד רב, הנהלת הישיבה.
מספר צפיות:4646
ו' תמוז ה'תשע''ה

לא שמעתי את אמנון (אייפון) יצחק הפסול במשך 40 יום - וב"ה נושעתי! (הבטחתי לפרסם)

    
מספר צפיות:4552
ד' תמוז ה'תשע''ה

תמונות מסיור בתלמוד תורה "עטרת חיים" - אלעד

    
גלריית תמונות מסיורם של חה"כ הרב יואב בן צור הי"ו יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, והרב צוריאל קריספל הי"ו סגן ראש העיר אלעד, בתלמוד תורה וגני ילדים "עטרת חיים" לבני תורה בני עדת ק"ק תימן יע"א בעיר אלעד, בנשיאות מרן הגאון הגדול רבי יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, ובניהולו של הרב אליהו נהרי שליט"א. חה"כ הרב יואב בן צור וסגן ראש העיר הרב צוריאל קריספל עמדו על הצרכים המיוחדים של התלמוד תורה וגני הילדים, והבטיחו לסייע ככל יכולתם לפיתוח ושגשוג ת"ת ייחודי זה. הסיור נערך ביום חמישי כ"ה סיון התשע"ה.
מספר צפיות:4653
כ"ד סיון ה'תשע''ה

תמונה נדירה! מרן שליט"א משתתף בכנס למען תנועת ש"ס ביד אליהו - אדר התשס"ו

    
מספר צפיות:3244
כ"ו אייר ה'תשע''ה

בחנו את עצמיכם! עד כמה אתם שונאי רשע?

    
"חשיפה"! בתחילת שנת ה'תשס"ט (2009 למניינם), הוקלט מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א בהקלטת סתר, בה נשאל שאלה "תמימה" כביכול לגבי כשרות בד"צ "יורה דעה", וההקלטה פורסמה באתרים ברשת האינטרנט ובמקומות נוספים, על מנת לעורר מחלוקת ולשלח מדנים בין אחים. מצ"ב ההקלטות שפורסמו מאז ברשת. מי לדעתך הרשע ששלח להקליט את מרן שליט"א? מי הרשע שהקליט את מרן שליט"א? לשם איזה צורך הוקלט מרן שליט"א? מדוע וע"י מי פורסמו הקלטות הנ"ל? האם ההקלטות הללו מזכירות לך את ההקלטות ממערכת הבחירות האחרונה (התשע"ה)? רמז: שמו מוזכר בהקלטה השנייה (דקה 2:20 לערך). וכפי שאמר מרן שליט"א: "כעת מתברר - שהכל שקר!".
מספר צפיות:4302
כ"ו אייר ה'תשע''ה

המחזיק אייפון או המסתכל במכשירים טמאים - אינו נאמן בענייני שחיטה וכשרות!

  42 דקות  42 דקות
מספר צפיות:5865
כ"ג אייר ה'תשע''ה

מכתבי התראה מב"כ אמנון (אייפון) יצחק למרן שליט"א לפני הגשת "תביעה"

    
מספר צפיות:4544
י"ד ניסן ה'תשע''ה

שו"ת: האם מותר להקליט את חבירו או את רבו ללא ידיעתו?

    
מתוך ספר "לחנך בשמחה" מאת הרה"ג יצחק זילברשטיין שליט"א, ומתוך ספר "ארחות חיים" על ספר חפץ חיים להרה"ג יהודה רוטנר שליט"א
מספר צפיות:4090
י"ד ניסן ה'תשע''ה

מכתב תמיכה למרן שליט"א מהרה"ג דוד בניזרי שליט"א

    
מספר צפיות:3183
י"ד ניסן ה'תשע''ה

מאמר "רפואה למכה"

    
מספר צפיות:5351
י"ד ניסן ה'תשע''ה

"הזדעזעי ארץ" - רבני העיר אשדוד שליט"א נגד אמנון יצחק

    
מספר צפיות:3623
י"ד ניסן ה'תשע''ה

"רבם דקרו" - רבני ספרד ותימן נגד אמנון יצחק עקב זלזולו בהרב עובדיה יוסף זצ"ל

    
מספר צפיות:4170
י"ד ניסן ה'תשע''ה

מכתב תשובות שהגיע למערכת האתר בנוגע לטענות המגוחכות של אמנון יצחק

    
מספר צפיות:5706
י"ג ניסן ה'תשע''ה

חדש ומיוחד! נוסח "מא כבר" (ה'תשע"ה)

    
מספר צפיות:8841
י"ג ניסן ה'תשע''ה

מכתב למערכת האתר: הזדעזעי ארץ!!!

    
מספר צפיות:3891
י"ג ניסן ה'תשע''ה

מחאות על כבוד התורה

    
מספר צפיות:5139
כ"ז אדר ה'תשע''ה

דברי הרה"ג משה רצאבי שליט"א בעניין הוראת אביו מרן שליט"א להצביע לתנועת ש"ס

    
שנאמרו בסוף השיעור השבועי מוצש"ק כי תשא ה'תשע"ה
מספר צפיות:4028
כ"ה אדר ה'תשע''ה

אמנון יצחק "הקדיח תבשילו"

    
מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א ביקשנו למסור בשמו לציבור תלמידיו ושומעי לקחו, כי כעת גם הוא מצטרף לתשובה הנ"ל. כמו כן אין לקרותו בתואר "הרב", ואסור לשמוע את דרשותיו ושיעוריו, וכי הנ"ל ראוי לנידוי.
מספר צפיות:9542
כ"ב אדר ה'תשע''ה

בירור מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, בעניין דעת הרה"ג חיים סינואני זצ"ל לגבי ההצבעה בבחירות

    
מספר צפיות:4360
כ"א אדר ה'תשע''ה

עצרת ענק - אלעד

    
מספר צפיות:4946
כ"א אדר ה'תשע''ה

עצרת ענק - קרית ספר

    
מספר צפיות:4751
כ"א אדר ה'תשע''ה

עצרת ענק - אחיעזר

    
מספר צפיות:4556
י"ט אדר ה'תשע''ה

עצרת ענק - אליכין

    
מספר צפיות:4720
י"ח אדר ה'תשע''ה

שיחה עם מרן שליט"א לגבי הבחירות לכנסת (ה'תשע"ה)- עיתון "בקהילה"

    
הערת לשכת מרן שליט"א: דברי מרן שליט"א בשיחה זו עברו עריכה ע"י מערכת העיתון, ואף נוספו דברים שלא נאמרו כלל ע"י מרן שליט"א [כגון הפיסקא בדף 2 עמודה שלישית ד"ה "ולכן" עד סופה]. ועל אף שהדבר הובהר לעורך העיתון קודם ההוצאה לאור, העדיפה מערכת העיתון להכניס את הדברים שלא נאמרו ע"י מרן שליט"א, בניגוד לדעתו.
מספר צפיות:3244
כ"א אדר ה'תשע''ה

משא קודש מפי מרן שליט"א למען הצלחת תנועת ש"ס - היכל יד אליהו (ה'תשע"ה)

       8 דקות  8 דקות     
מספר צפיות:6464
כ' אדר ה'תשע''ה

מודעות רחוב ופלאיירים המופצים בימים אלו בכל רחבי הארץ!

    
מספר צפיות:3313
י"ז אדר ה'תשע''ה

תמיכת מרן שליט"א בתנועת ש"ס (מוצש"ק כי תשא ה'תשע"ה)

  34:00 דק'  34:00 דק'
דברי מרן שליט"א על הגאון רבי שמעון בעדני שליט"א, דברים בשבח חבר הכנסת הרב יואב בן צור הי"ו נציג תנועת ש"ס, והחובה להצביע בבחירות הקרובות למען הצלחת תנועת ש"ס בראשות הרב אריה דרעי הי"ו. דברים מפי הרב יואב בן צור הי"ו בעניין הבחירות, שנאמרו בפני משתתפי השיעור השבועי שיחיו, במוצש"ק כי תשא ה'תשע"ה.
מספר צפיות:2712
י"ז אדר ה'תשע''ה

מכתב תמיכה ממרן שליט"א למען תנועת ש"ס לבחירות לכנסת שנת ה'תשע"ה

    
מספר צפיות:3723
י"ג אדר ה'תשע''ה

בחירות חוזרות בעיר בית שמש

    
"בהיות ומתקרב מועד הבחירות החוזרות לראשות עיריית בית שמש ת"ו, שבעוה"ר מתקיים בה מלחמה של ממש נגד ה' יתברך ותורתו הקדושה, כאשר שונאי הדת הרימו ראשם, ומבקשים לעקור את יסודות התורה והמצוות והקדושה, ויהיה קידוש ה' גדול באם ייבחר אדם חרדי לראשות העיר, ע"כ באתי בזאת להביע את תמיכתי בידידנו הרב משה אבוטבול יצ"ו, אשר הוא המועמד הרצוי לראשות העיר בבחירות אלו. הנני קורא לכל התושבים בכלל, ולבני עדתנו ק"ק תימן יע"א בפרט..."
מספר צפיות:2875
ח' אדר (אדר ב') ה'תשע''ד

מכתב תמיכה במועמדותו של הרב יצחק רייך הי"ו לראשות מועצת רכסים

    
מספר צפיות:3490
י"ז מרחשון ה'תשע''ד

מכתב תמיכה ברשימת "נר" זהות יהודית למועצת עיריית חדרה

    
מספר צפיות:3153
י"ב מרחשון ה'תשע''ד

דרושים משקיפים ליום הבחירות!

    
למפלגת "ני" צעירים בני תורה, דרושים משקיפים ליום הבחירות בתאריך י"ח מרחשון התשע"ד בכל הקלפיות ברחבי העיר בני ברק. שכר הולם כולל ארוחה ושתיה. לפרטים והרשמה: הרב יואב שלם טל' 054-8447343
מספר צפיות:3369
י"א מרחשון ה'תשע''ד

הרב יואב שלם יצ"ו מקבל את ברכתו של מרן שליט"א

    
מספר צפיות:3643
ט' מרחשון ה'תשע''ד

מכתב תמיכה במועמדותו של הרב משה אבוטבול יצ"ו לראשות עיריית בית שמש

    
מספר צפיות:3481
כ"ז תשרי ה'תשע''ד

מכתב תמיכה במועמדותו של הרב בצלאל דוד יצ"ו לראשות מועצת קרית עקרון

    
מספר צפיות:3386
כ"ה תשרי ה'תשע''ד

מכתב תמיכה במועמדותו של הרב אריה כהן יצ"ו למועצת עיריית ראשון לציון

    
מספר צפיות:3408
כ"ה תשרי ה'תשע''ד
  1. לעמוד הבא
אופן אגידת הלולב
 
  

 

הלכה יומית למייל שלך

המעוניינים לקבל "הלכה יומית" מתוך ספרי "שלחן ערוך המקוצר" ישיר לתיבת הדואר האלקטרונית מידי יום ביומו בלי נדר, נא לשלוח בקשת הצטרפות לתיבה: or@shtaygen.co.il

 

 
 

 

 

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 

הודעה חשובה

על פי הוראת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א וגדולי התורה והפוסקים, השימוש באינטרנט הינו לצורך בלבד, ובחיבור לאינטרנט כשר ומבוקר. כל חיבור אחר מהוה סכנה רוחנית וחינוכית.

ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
רשת כוללים יום הששי נחלת מהרי"ץ
ת"ת עטרת חיים
שר שלום קשת
ארז יחיאל
פעולת צדיק
מועדי השם
מצות מסורת
מצות טעמו וראו

שער האתר: עיטור מהרי"ץ זי"ע לשער הספר ביאור תפילה להר"ר יוסף ציאח זצ"ל. עיצוב האתר:  אי סטודיו 

©   כל הזכיות שמורות לאתר יד מהרי"ץ, נוסד בחודש מרחשון ה'תשע"א 5771 לבריאת העולם, ב'שכ"ב 2322 לשטרות, 2010 למניינם. האתר נצפה במיטבו בדפדפן אינטרנט - אקספלורר .
דואר אלקטרוני: yad@maharitz.co.il  טלפון ליצירת קשר: 050-4140741 פקס: 03-5358404

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד