-
-
חיפוש מתקדם
לחיפוש מדוייק: הוסף "מרכאות" לפני מילות החיפוש!

לא מצליח לראות קבצי פלאש? לחץ כאן!
מדורים אקטואליים:

 

 

 

 

הפוך לדף הבית

  הוסף למועדפים

 

הוצאת פעולת צדיק

כשרות בד"צ פעולת צדיק

מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
813 אורחים

מכתב למערכת האתר: הזדעזעי ארץ!!!

    
מספר צפיות: 7705
י"ג ניסן ה'תשע''ה

בס"ד

הזדעזעי ארץ!!!

שומו שמים על זאת !! המומים ומזועזעים אנו על כבודו הרמוס והמחולל של מרן קודש הקדשים גאון הגאונים, מימות בריאת העולם לא קם כמותו, אדוננו מורנו ורבנו הקדוש והטהור איש האמת שלא זז ממנה ימין ושמאל לעולם איננו טועה ואיננו חוטא (יש דבר כזה בדורנו תתפלאו לשמוע!!!) בקי בש"ס ופוסקים כל התורה כולה כמונחת לפניו בקופסא!! כל העם מריצים אליו שאלותיהם וספקותיהם!! כולל גם גדולי הדור ממש!! מחיה מתים במאמרו!! מרפא חולים כל ברכותיו מתקיימות !!!! לעולם איננו מקלל שום יהודי בעולם מרוב אהבת ישראל שמפעמת בקרבו!! עניו הענוים שמימות משה רבנו ע"ה לא נמצא כמותו (משה היה עניו ממנו חייבים להודות על האמת כי כך כתוב בתורה מפורש!!!) בורח מן הכבוד כמטחוי קשת (לכן הכבוד רודף אחריו....) כל בני התורה שיש כיום כולל כל האברכים והצדיקים שישנן כיום הכל בזכות הגדולה, בלעדיו עולם התורה היה נהפך לאין!! החזיר מיליונים בתשובה (ומה שאומר מיליון זה מענוותנותו הגדולה והעצומה!!) הוא לבדו מעמיד את העולם בתורתו האמיתית (כל שאר האנשים שלומדים תורה הכל שקר!!) גם כשהוא ישן פיו ממלל ד"ת (כי בלא זה איך יקויים העולם, הרי השאר כולם שקר וא"א להם לקיים את העולם בלימודם...) המלך הקדוש, מלך ישראל, איש האמת, לגדולתו וקדושתו אין חקר מלך המשיח !! (אל תטעו בזהותו!!) שני המשיחים מתמזגים בו יחידו כי רק הוא איש האמת!! בכל העולם אין נמצא כמותו ואף בדורות עברו כי אין בו שום עוון כלל וכלל! ואף אלו העשרה שמתו בלי עוון הרי הם לא זיכו את הרבים כמותו והחזירו מליונים בתשובה!!!! מרא דכולי תלמודא ומרא דכולהו בעלי תשובה והאמת שכל העולם בזכותו (כנזכר לעיל, ואף שאינו מזכיר אלא את הבעלי תשובה זהו משום ענוותו המופלגת שאין דומה לה!!)  צדיק נסתר !!! (גם הגלוי שבו זהו אחרי אלפי ורבבות הסתרות שמסתיר את עצמו!!) כל העם הולכים אחריו מי יזכה לנשק כנפי מעילו. המלומד בניסים. הופך חושך לאור, ואור לחושך. את הלילה ליום, והיום ללילה (תתחילו להאמין!!) הוא ניהו האדמו"ר שאין מילים כלל לתאר גדלותו אפילו אפס קצהו א"א להבין המקובל האלוקי הגה"ק אמנון יצחק, שזכינו בדורנו וירדה נשמה קדושה לעולם שלא ירדה אלפי דורות קודם לכן דבריו רזין דרזין אפילו דבריו הגלויים א"א להבין כי אין אדם עומד על דעתו עד אחרי מאה ועשרים שנה!! גם אם נדמה שהוא עובר על גמרות מפורשות כמו המכנה שם לחבירו אין לו חלק לעוה"ב, או המבזה ת"ח וכו' ודאי יש לזה כוונות נסתרות ליודעי ח"ן וא"א לנו להבין כלל וכלל את דברי הש"ס אם לא נלמד מפיו הקדוש והטהור!! מנהיג ישראל בכל הדורות לא היה כמותו מעולם ולא יהיה כמותו לעולם יחי המלך לעולם!! יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם!!

המבכים מרה את כבודו המחולל והנתון למרמס תלמידיו ומעריציו בעצימת עיניים ההולכים שבי אחריו ואין מהרהרים כלל אחר הנהגותיו הקדושות אף שאינם מבינים אותם כלל.... המנשקים את כפות רגליו הקדושות מרחוק מרוב יראה ופחד מהדר גאונו, ויה"ר שלא ישמע שוד ושבר בגבולנו ויכירו כלם את מעלתו של מרן וכו' וכו' שליט"א שהוא איש האמת היחיד שבדור, אכי"ר.

נ.ב. כל התארים המופלגים שנכתבו כאן על הוד קדושת מעלת וכו' וכו' שאנו מתייראים אפילו להגות את שמו הקדוש והטהור, אינו בידיעתו של מרן גאון הגאונים שליט"א כי משום ענוותנותו המופלגת אינו אוהב שמכבדים אותו כלל!!! ומה שמפרסם את ניסיו ע"ג תקליטורים ומפיצם ומחלקם בישראל אין זה ח"ו משום גאווה כי הוא עניו מאד בעיני עצמו כמעט כמו משה רבנו ע"ה אלא שיש לזה ודאי כוונות נסתרות ליודעי ח"ן ומטעם זה ג"כ נבצר מבינתנו הדלה מה שמקפיד שיקראוהו "רב" ויכבדוהו כראוי, וכבר כתבנו שכל מעשיו אין להם הבנה כלל בעולמנו זה כי אין אף אדם שיכול להבנו רק כמה אנשים בודדים עם נשותיהם !!

הדפסהוסף תגובה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
חחח חזק ביותר
אהבתי (10/05/2015 14:12:02)

עוד בענייני בחירות...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-8]
שירה כשרה

 

  

 

 

הלכה יומית למייל שלך

המעוניינים לקבל "הלכה יומית" מתוך ספרי "שלחן ערוך המקוצר" ישיר לתיבת הדואר האלקטרונית מידי יום ביומו בלי נדר, נא לשלוח בקשת הצטרפות לתיבה: or@shtaygen.co.il

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 

הודעה חשובה

על פי הוראת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א וגדולי התורה והפוסקים, השימוש באינטרנט הינו לצורך בלבד, ובחיבור לאינטרנט כשר ומבוקר. כל חיבור אחר מהוה סכנה רוחנית וחינוכית.

אור ההלכה
ארז יחיאל
ת"ת עטרת חיים
מצות מסורת
מיני תבלין וקליות
מועדי השם
פעולת צדיק
לחמא עניא
טריתא
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
שר שלום קשת
מצות טעמו וראו

שער האתר: עיטור מהרי"ץ זי"ע לשער הספר ביאור תפילה להר"ר יוסף ציאח זצ"ל. עיצוב האתר:  אי סטודיו 

©   כל הזכיות שמורות לאתר יד מהרי"ץ, נוסד בחודש מרחשון ה'תשע"א 5771 לבריאת העולם, ב'שכ"ב 2322 לשטרות, 2010 למניינם. האתר נצפה במיטבו בדפדפן אינטרנט - אקספלורר .
דואר אלקטרוני: yad@maharitz.co.il  טלפון ליצירת קשר: 050-4140741 פקס: 03-5358404

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד