-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
718 אורחים

היכונו! חדש לחג הפסח הבעל"ט! "לחמא עניא" - מצות מכונה ומצות קשות עבודת יד - בהשגחת בד"צ פעולת צדיק

    
מספר צפיות: 2845
הננו להודיע לציבור הרחב כי בשנה זו התשפ"ב מתבצע ייצור מיוחד של מצות מכונה ומצות קשות עבודת יד, תחת המותג "לחמא עניא", בכשרות המהודרת והמחמירה של בד"צ פעולת צדיק, בראשות מרן הגאון רבינו יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן. מכירת המצות תתקיים בכל רחבי הארץ, במחירים השווים לכל נפש. פרטים והזמנות בטל' 052-8195015
י"ח אדר (אדר ב') ה'תשפ''ב


דוגמת אריזת המצות עבודת יד

 

דוגמת אריזת המצות עבודת מכונה

 

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מנויים לחיים
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מצות טעמו וראו
פעולת צדיק
מיני תבלין וקליות
עבור לתוכן העמוד