-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
755 אורחים

שמות הזוכים על מבחן אגדתא דפסחא - פרי עץ חיים - ניסן התשפ"ב

    
מספר צפיות: 2415
ארגון "אור ההלכה" להפצת מסורת יהדות תימן מודיע בזאת על שמות הזוכים במבחן השנתי על ספר "אגדתא דפסחא" (הגדה של פסח) עם פירוש עץ חיים למהרי"ץ זיע"א, ועם פירוש "פרי עץ חיים" למרן הגאון רבינו יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן. החתנים הוכתרו במעמד "יומא דהילולא" למהרי"ץ זיע"א, שהתקיימה ביום חמישי בערב, אור לכ"ח בניסן התשפ"ב, בביהמ"ד פעולת צדיק באלעד ת"ו. הפרסים תרומת קרן מלגות "מעשי נסים" ע"ש הגה"צ רבי נסים רצאבי זצ"ל - אביו של מרן שליט"א, ולע"נ מרת אסתר בדיחי ע"ה בת רבי יוסף שרעבי זצ"ל.
כ"ח ניסן ה'תשפ''ב

שמות חתני "אגדתא דפסחא":

הרב ישראל גמליאל - כולל אדרת אליהו

הבה"ח ישראל לוי - ישיבת עטרת שלמה

הבה"ח יהונתן חוברה - ישיבת תפארת הלוי

הבה"ח אברהם לוי - ישיבת שערי תורה

הבה"ח עזרא נגר - ישיבת מרכז הרב

הבה"ח דוד לוי - ת"ת אחיעזר

הבה"ח שלמה טסה - ת"ת עטרת חיים

הבה"ח אליהו לוי - ישיבת עטרת שלמה

הרב משה דחבש - כולל שערי ציון

הבה"ח לוי נגר - ישיבת תורת החיים

 

 

יהי רצון שתזכו לעלות מעלה במעלות התורה והיראה, וללכת בדרכי אבותינו ורבותינו הקדושים, על פי מסורת ומנהגי עדתנו הקדושה, ולהרבות כבוד שמים בעולם, אכי"ר.

 

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מיני תבלין וקליות
מנויים לחיים
מצות טעמו וראו
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
פעולת צדיק
עבור לתוכן העמוד