-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
395 אורחים

מבחן בקיאות על ספר שלחן ערוך המקוצר חלק א' עמודים ל'-מ"ה, עד סוף סעיף י"ז (שבוע פרשת חיי שרה)

    
מספר צפיות: 1033
א. קטן שמברך, והוא פחות מבן שש שנים, האם עונים אחריו אמן? ב. האם אשה כשרה לעשות ציצית? ג. כשעושים הציציות, האם מספיקה המחשבה שעושה לשם מצות ציצית, או שמוציאים בשפתיו? כתוב המנהג! ד. האם יש ללבוש את הטלית קטן על גבי הבגדים או תחת הבגדים? והאם ראוי להוציא הציציות חוצה תמיד? ה. חוטים המשולשלים בשפת הבגד לנוי, יש בהם חשש או לא? ואיך המנהג? ו. מה שאמרו חז"ל, שתי ציציות לפניו ושתים לאחוריו, על מה נאמר, לפי צורת מסורת עטיפתנו? ומה יכול המחמיר על עצמו לעשות? ז. איך הגירסא, "להתעטף בציצית", הבי"ת בפתח, או בשוא?
כ"ב חשון ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
ת"ת עטרת חיים
מיני תבלין וקליות
מועדי השם
טריתא
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מצות טעמו וראו
אור ההלכה
שר שלום קשת
מצות מסורת
ארז יחיאל
פעולת צדיק
עבור לתוכן העמוד