-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
מנויים לחיים
מיני תבלין וקליות
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
413 אורחים

מבחן בקיאות על ספר שלחן ערוך המקוצר חלק א' עמודים מ"ה- ס' (עד סוף סעיף י"ז) (שבוע פרשת תולדות)

    
מספר צפיות: 1340
א. האם מותר לקשור חוטי ציצית בלילה? ב. הפושט טליתו ודעתו לחזור וללבשה מיד, חוזר ומברך או לא? כתוב מה לדינא ומי שרוצה להחמיר? ג. האם מותר לנקות משקפיים בטלית גדול? ומה הדין בטלית קטן? ד. ציציות שנפסלו והסירן מן הטלית, האם מותר לזרקן לאשפה? כתוב דעת מר"ן והרמ"א! דעת השתילי זתים, ומה המנהג! ה. מתי חולצים את התפילין במנחה של-תעניות? ו. היכן מניחים תפילין של יד, בכל מקום שהבשר תפוח או רק מחצי הזרוע למעלה או למטה. ומה הדין במקום צורך כגון שהתפילין גדולים מאוד? ז. איך המנהג בקשר תפילין של ראש, כדל"ת ממש או כמ"ם סתומה?
כ"ט חשון ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
ארז יחיאל
ת"ת עטרת חיים
טריתא
שר שלום קשת
מועדי השם
פעולת צדיק
מצות טעמו וראו
מצות מסורת
אור ההלכה
לחמא עניא
עבור לתוכן העמוד