-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
982 אורחים

מבחן בקיאות על ספר שלחן ערוך המקוצר חלק א' - חול - עמודים ע"ז-צ"ב (שבוע פרשת וישלח) - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 1465
א. הנכנס לבית הכנסת ושומע הקהל מתפללים, מה יש לו ליתן לב בשעה שנכנס? ב. יחיד המתפלל, האם אומר ברכו, שלש עשרה מדות, וכיצד? ג. הנמצא בציבור אלא שנתאחר מעט ולא הספיק להגיע עם הציבור לקדושה שביוצר אור, כשיגיע לשם יאמרנה כמו בציבור, או לא? ד. האם אשה יכולה לומר כל נוסח התפלה עם ברכות קרית שמע, ותפלת מוסף, בהזכרת השם, או לא? והאם יכולה לברך על מצוות עשה שהזמן גרמא, כתוב המנהג! ומדוע? ה. מי שלא כיון בפסוק, פותח את ידיך, יחזור על כל המזמור, או מפסוק זה עד סוף המזמור, או רק פסוק פותח לבדו? ואם המשיך במזמורים הבאים, ואח"כ נזכר שלא כיון בפסוק זה, יחזור מתחילה עד היכן שהגיע או לא, וכיצד יעשה? ו. כשאומרים פותח את ידיך, מה יותר טוב לעשות להגביה ידיו או רק לפתחם (להנוהגים כן)?
ט"ו כסליו ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-8]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מיני תבלין וקליות
טריתא
מצות מסורת
מצות טעמו וראו
פעולת צדיק
מנויים לחיים
אור ההלכה
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מועדי השם
ארז יחיאל
לחמא עניא
ת"ת עטרת חיים
שר שלום קשת
עבור לתוכן העמוד