-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
1286 אורחים

מבחן בקיאות על ספר שלחן ערוך המקוצר חלק ג' - מועדים - הלכות חנוכה (שבוע פרשת וישב) - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 3133
א. מי מדליק את הנרות והאם יש חילוק אם אנשי הבית מרובים, ומה אפשר לתת לבני הבית. כתוב המנהג! ב. מי שגר בקומות העליונות למעלה מעשרים אמה, איפה מדליק, פרט ! ג. למי פרסום הנרות בבית הכנסת, איפה יניחם, והאם מדליקים בשחרית בבית הכנסת. כתוב המנהג. ד. במוצאי שבת, מה יקדים, הדלקת נרות חנוכה או נר הבדלה? פרט! ה. מי שיש לו ב' פתחים , איפה ידליק בזמנו, פרט מדוע! ו. ברכת הסופגניות, ואם קבע עליהן סעודתו ומדוע? ז. האם מדליקים באולמות וכדו', והאם מברכים. פרט מדוע! ח. כשחל ר"ח בשבת , בכמה ספרי תורה קוראים, מה הן הפרשיות שקוראים בהם, כמה קוראים בכל ספר, וכמה קדישים. פרט המנהגים!
כ"א כסליו ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מצות טעמו וראו
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מנויים לחיים
פעולת צדיק
מיני תבלין וקליות
עבור לתוכן העמוד