-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
966 אורחים

מבחן בקיאות על ספר שלחן ערוך המקוצר חלק א' - עמודים עמודים קס"ה -קע"ט (שבוע פרשת בא) - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 3671
א. איזה כהן נושא כפיו, פרט לגבי: אונן, אבל תוך שבעה, פנוי. כתוב המנהג! ב. קטן שהביא שתי שערות האם נושא כפיו בקביעות, פרט לגבי: כאשר הוא לבדו, כאשר יש כהן גדול איתו, בישיבה קטנה. כתוב המנהג! ג. האם נופלים על פניהם: בבית האבל, כשהאבל בבית הכנסת, כשיש בר מצוה, כשמכניסים ס"ת? ד. כשאומר הוידוי ולא יכול לעמוד בכפיפה בלי להישען מה יעשה, ומדוע? ה. מה הסיבה שאומרים רק בשני וחמישי וידוי והוא רחום? ו. כיצד מגביהים הספר תורה לפי מנהגנו? ומה הדין כשלא הספיק לגלול למקום הקריאה? ז. כאשר הקורא סיים את קריאתו בתורה פרט לעניין חזרתו למקום, ולעניין להישאר בתיבה כשהעולה השני מגיע לקרוא. כתוב המנהג!
ה' שבט ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
פעולת צדיק
מנויים לחיים
מיני תבלין וקליות
מצות טעמו וראו
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
עבור לתוכן העמוד