-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
מנויים לחיים
פעולת צדיק
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
655 אורחים

מבחן בקיאות על ספר שלחן ערוך המקוצר חלק א' - עמודים עמודים קס"ה -קע"ט (שבוע פרשת בא) - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 1640
א. איזה כהן נושא כפיו, פרט לגבי: אונן, אבל תוך שבעה, פנוי. כתוב המנהג! ב. קטן שהביא שתי שערות האם נושא כפיו בקביעות, פרט לגבי: כאשר הוא לבדו, כאשר יש כהן גדול איתו, בישיבה קטנה. כתוב המנהג! ג. האם נופלים על פניהם: בבית האבל, כשהאבל בבית הכנסת, כשיש בר מצוה, כשמכניסים ס"ת? ד. כשאומר הוידוי ולא יכול לעמוד בכפיפה בלי להישען מה יעשה, ומדוע? ה. מה הסיבה שאומרים רק בשני וחמישי וידוי והוא רחום? ו. כיצד מגביהים הספר תורה לפי מנהגנו? ומה הדין כשלא הספיק לגלול למקום הקריאה? ז. כאשר הקורא סיים את קריאתו בתורה פרט לעניין חזרתו למקום, ולעניין להישאר בתיבה כשהעולה השני מגיע לקרוא. כתוב המנהג!
ה' שבט ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-9]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מיני תבלין וקליות
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
אור ההלכה
שר שלום קשת
מצות טעמו וראו
טריתא
ארז יחיאל
לחמא עניא
מועדי השם
מצות מסורת
עבור לתוכן העמוד