-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
721 אורחים

מבחן בקיאות על ספר "שלחן ערוך המקוצר" חלק א', עמודים שנ"א-שס"ה - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 1098
א. כיצד יתנהג האדם בדיבורו או במלאכתו, פרט? ב. האם מותר להתקוטט בשביל מצוה, מדוע? ג. כיצד אפשר לקיים "ובו תדבק" כתוב לפחות ב' דוגמאות? ד. את מי מותר לשנוא? ה. כיצד יש להוכיח את חבירו? פרט ג' שלבים! ו. מה הזמן של תפילת מנחה, פרט? ז. ממתי אסור לאכול סעודה גדולה, סעודה קטנה? פרט ההלכה ומנהג העולם! ח. ציבור שאומרים עלינו לשבח לאחר מנחה, כיצד ינהג? ט. האם אומרים וידוי או נפילת פנים במנחה? פרט הדין: מבעוד יום, בשקיעה, בצאת הכוכבים. י. האם אפשר להתחיל "אשרי" לפני שיש עשרה? כתוב ההלכה והמנהג!
א' תמוז ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-9]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
טריתא
אור ההלכה
מצות מסורת
ת"ת עטרת חיים
מצות טעמו וראו
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
ארז יחיאל
פעולת צדיק
מועדי השם
מיני תבלין וקליות
שר שלום קשת
לחמא עניא
עבור לתוכן העמוד