-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
1616 אורחים

מבחן בקיאות על ספר "שלחן ערוך המקוצר" חלק או"ח, עמודים קכ"ז-קל"ח - כולל "פרי צדיק" חריש

    
מספר צפיות: 2828
א. מה יעשה אבל ששלושים שלו חל ב י"ח בתמוז ומה הדין בשבוע שחל בו לגבי תספורת? ב. ממתי מותר בכל מה שנאסר בט' באב? ג. מה מותר ללמוד בערב ט' באב? ד. האם נופלים על פניהם בערב ט' באב? כתוב המנהגים! ה. האם מזמנים בסעודה מפסקת? ו. מתי אוכלים סעודת צהרים? כתוב המנהג! ז. באיזה תפילות אומרים "רחם", "נחם"? ומה יעשה כשלא אמר? פרט! ח. ממתי מונים שנות החרבן? כתוב המנהג! ט. האם מניחים תפילין בשחרית ט' באב? כתוב המנהגים! י. האם מעוברות, מניקות ,יולדת בתוך שלושים יום, חולה שאין בו סכנה צריכים להתענות? פרט!
כ"ג תמוז ה'תשפ''ב

לעיון ולהורדה - לחץ כאן!

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מנויים לחיים
מצות טעמו וראו
מיני תבלין וקליות
פעולת צדיק
עבור לתוכן העמוד