-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
570 אורחים

"מנויים לחיים" - מנוי לחוברות "שערי יצחק"

    
מספר צפיות: 14381

 

"שערי יצחק - מנויים לחיים":

הצטרף עכשיו כמנוי חודשי, לקבלת השיעורים השבועיים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א – פוסק עדת תימן, המתקיים מדי מוצש"ק בבית המדרש "פעולת צדיק" בני ברק.

השיעורים כוללים עניינים רבים בהלכה ובמנהגי ומסורת יהדות תימן, חידושי הלכות ואגדות, מוסר והשקפה, מעשיות ופרפראות ועוד.

בתרומה ע"ס 50 ₪ לחודש (בכל אמצעי התשלום הקיימים), תקבל לביתך את חוברות השיעורים השבועיים הכוללים מפתח נושאים, מראי מקומות, וחלק השו"ת.

ניתן לעשות מנוי מכספי מעשר.

להרשמה כמנוי, או לקבלת שיעור דוגמא וטופס הו"ק, נא לפנות: מוסדות יד מהרי"ץ בני ברק. טלפקס: 03-5358404. נייד: 050-4140741. דוא"ל: [email protected].

וכן בקישור המצ"ב באמצעות כרטיס אשראי.

שי למצטרפים חדשים! ספר אור ההלכה - מהדורא חדשה, דיסק השירים "אתחיל שבח" של המשורר ארז יחיאל, וקבצי "דברי חפץ" האחרונים.

 

למנוי באמצעות כרטיס אשראי - לחץ כאן

הדפסהוסף תגובה

עוד...

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
פעולת צדיק
עבור לתוכן העמוד