-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
1122 אורחים

כנס היסוד לתלמוד תורה "צאן קדשים" - בני ברק ת"ו

מספר צפיות: 6488
כ"ו אייר ה'תשע''ט

בעש"ק פרשת במדבר התקיים בבית מרן פוסק עדת תימן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א "כנס היסוד" להקמת תלמוד תורה "צאן קדושים" לבני ק"ק תימן יע"א בעיר בני ברק ת"ו, בהשתתפות מייסדי הת"ת הרבנים החשובים שיחי', ובראשם ידידנו הרב משה לוי שליט"א היוזם והפועל ללא לאות להקמת הת"ת, תוך התייעצות מתמדת וקבלת דעת תורה ממרן שליט"א.

הרבנים משתתפי האסיפה שטחו בפני מרן שליט"א את תכניותיהם לקראת התחלת רישום התלמידים לכיתת "מכינה" ולכיתה א', וביקשו להתייעץ לגבי התוויית דרך הת"ת, וכיצד יש לפעול על מנת שיצליח וישגשג ויוציא פירות טובים, ילדי חמד המתעלים בתורה ויראת שמים יחד עם שמירה על מסורת אבותינו הקד'.

מרן שליט"א ייעץ והשיב על שאלותיהם החשובות, הדריכם לגבי הדרך שבה צריך ללכת, והדגיש בפניהם כי אין סתירה כלל בין דרך "עולם התורה והישיבות" בזמנינו, לבין השמירה על מסורת ומנהגי אבותינו ורבותינו הקד', רק שצריך לדעת לשלב את הדברים בחכמה בדעה ובהשכל. בסיום דבריו בירכם מרן שליט"א בחום רב, שיזכו להקים את הת"ת "צאן קדושים" ללא הפרעות וקשיים, ושזכות אבותינו ורבותינו הקד' תלווה אותם בכל דרכיהם ומעשיהם.

תלמוד תורה "צאן קדושים" הינו בנשיאותו של מרן הגר"י רצאבי שליט"א, פועל עפ"י הכוונתו והדרכתו בכל העניינים, ומיועד לבני תורה תושבי העיר בני ברק.

לפרטים והרשמה: 054-8525152


לצפייה בקטע וידיאו מהאסיפה - לחץ כאן

להאזנה ולהורדה - לחץ כאן

לדברי מרן שליט"א ודבר מנהל הת"ת הרב משה לוי שליט"א שנאמרו בסוף השיעור השבועי מוצש"ק במדבר - לחץ כאן

לכתבות בעיתונות החרדית - לחץ כאן 

 

 

הדפס

עוד...

  1. לעמוד הבא

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
פעולת צדיק
עבור לתוכן העמוד