-
מרן
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
698 אורחים

המלצת מרן שליט"א לקהילת "אחוות אחים" - חריש ת"ו

    
מספר צפיות: 7036
"מה־טוב ומה־נעים שבת אחים גם יחד, קהילה חשובה בעיר חריש ת"ו בשם אחוות אחים נקובה, בה נאספו ונקבצו מסלתה ומשמנה של ק"ק תימן יע"א החטובה, עשרות משפחות כן ירבו ברבות הטובה, ועל ראשיהם נצבים אנשי־חיל רבי פעלים לתורה ולתעודה, כש"ת הרב יאיר שרפי נר"ו, ור' איתמר עובד נר"ו, וכבר הקימו שני מניינים לתפילות בנוסח בלדי ושאמי, כולל ערב, תהלים בשבת בנוסח תימן, ומוציאים לאור עלונים 'נחלת אבותינו' להפצת תורה והלכה ומורשת אבותינו נע"ג, ועוד ידם נטויה..."
כ"ג סיון ה'תשפ''א

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[26-29]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
פעולת צדיק
מנויים לחיים
מצות טעמו וראו
מיני תבלין וקליות
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
עבור לתוכן העמוד