-
מרן
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
563 אורחים

בעניין נישואי שתי נשים

    
מספר צפיות: 5685
כ"א תמוז ה'תשפ''ב

בעניין נישואי שתי נשים

 

לכבוד מו"ר הרב יצחק רצאבי שליט"א

רצינו לשאול מה דעת הרב על ארגון 'הבית היהודי השלם' אשר מנסה לפעול שיהיה מותר לגבר לשאת יותר מאישה אחת. הם מביאים מקורות וראיות מספרים וסופרים אשר בין המקורות מובאת גם דעת הרב משו"ע המקוצר. מנגד הראשל"צ הרה"ג יצחק יוסף שליט"א יצא כנגדם וחוץ ממנו לא שמענו התייחסות מגדולי ישראל אליהם.

מהי דעת הרב?

תודה וישר כח לכבוד הרב שליט"א

ארגון 'הבית היהודי השלם'

 

להלן תשובת מרן שליט"א:

לא ידוע לי פרטים על הארגון שלכם, תשלחו אלי, אני מעוניין לדעת.

וכן תכתבו לי מה טעמו של הרב יצחק יוסף שמתנגד לכך.

ביקרא דאורייתא

הצב"י יצחק בכמהר"נ רצאבי יצ"ו

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[26-29]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מצות טעמו וראו
מנויים לחיים
מיני תבלין וקליות
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
פעולת צדיק
עבור לתוכן העמוד