-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
863 אורחים

וידיאו! מרן הגאון רבי יצחק רצאבי: "כל אחד ידאג לחסן את ילדיו נגד נגיף הפוליו" • צפו

    
מספר צפיות: 5561
מבצע "2 טיפות" בערים החרדיות: פוסק עדת תימן, מרן הגאון רבי יצחק רצאבי, "כל אחד ידאג לחסן את ילדיו" • קריאתו של מרן הגאון רבי יצחק רצאבי, מגיעה לאור החשש מהתפרצות נגיף הפוליו בקרב ילדים בישראל
י"א אייר ה'תשפ''ב
 

   

 

לצפייה במסך מלא - לחץ כאן

לשמיעה ולהורדה - לחץ כאן

 


      

בעקבות איתור מקרי הפוליו והיציאה למבצע השלמת החיסונים, מרן הגאון רבי יצחק רצאבי – פוסק עדת תימן – מפרסם קריאת קודש לציבור שומעי לקחו אודות החובה לחסן את הילדים נגד הנגיף, והאיסור לשמוע למתנגדי החיסונים.

 

"מדברים בזמן האחרון עניין של שיתוק ילדים, שבעוונות הרבים, שוב פעם חזר ופגע קשות. לא צריכים לשמוע לכל מיני אנשים לא אחראים שמפיצים שמועות, שזה גורם נזקים או כל מיני דברים כאלו, אלא כל אחד ידאג לחסן את ילדיו בחיסון הזה נגד פוליו".

 

מרן הגר"י רצאבי הדגיש ואמר: "כמובן שצריך שכל אחד יתפלל, וצריך לשמור שזה יעבור בשלום, אבל זה מה שצריך ע"פ תורתנו הקדושה, שכל אחד יעשה את ההשתדלות כמה שהוא יכול. חלק מעבודת השם זה שמירת הבריאות, כמו שנאמר 'הישמר לך ושמור נפשך מאוד' והרמב"ם פוסק שאדם צריך להיזהר מכל הסכנות. לכן כל מה שבידינו אנחנו צריכים לעשות, ואת היתר אנחנו משאירים לקב"ה".

 

קריאתו של פוסק עדת תימן, מרן הגר"י רצאבי, מצטרפת לקריאתם של רבני אלעד ובני-ברק שהתפרסמה לאחרונה, ובה נקראו התושבים לשמוע לדעת הרופאים ולחסן את הילדים נגד נגיף הפוליו.

 

*פורסם היום באתרjdn  ועוד

הדפסהוסף תגובה

עוד קטעי וידאו..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[31-33]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מצות טעמו וראו
פעולת צדיק
מנויים לחיים
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מיני תבלין וקליות
עבור לתוכן העמוד