-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
888 אורחים

משלחת רבני "קופת הצדקה" בפ"ת בהזמנת מרן שליט"א לכנס האדיר שיתקיים בתאריך ב' ניסן התשפ"ב

    
מספר צפיות: 6849
אמש מוצש"ק ויקרא - זכור התשפ"ב, עלו משלחת רבני קופת החסד תפארת הצדקה בפ"ת, הגאון רבי זוהר עוקשי שליט"א והגאון רבי שמואל כהן שליט"א, בליווי המנהל הרב אורי עומיסי שליט"א, אל מעונו של מרן הגאון רבינו יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, להזמינו לשאת דברים במעמד הגדול "כתבם", שיתקיים אי"ה בתאריך ב' בניסן התשפ"ב, בו יחולקו מלגות ללמעלה מ-500 אברכים ותלמידי ישיבות אשר כתבו חידושי תורה לזכרו ולעילוי נשמתו של שלוחא דרבנן הרב משה צאלח ז"ל. מצ"ב המודעה והתמונות. גדול יהיה המעמד לכבודה של תורה!
י' אדר (אדר ב') ה'תשפ''ב

 

 

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[16-17]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מיני תבלין וקליות
מנויים לחיים
מצות טעמו וראו
פעולת צדיק
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
עבור לתוכן העמוד