-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו גם תכנים תורניים והלכתיים רבים של מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח ושו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד, וכן תוכלו לעיין ולהאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, וקבלת מידע אודות פעילות ק"ק תימן יע"א (י'כוננם ע'ליון א'מן). הודעה לגולשי האתר! הבעלות על אתר זה הינה פרטית, וכל התכנים המובאים הינם באחריות עורך האתר בלבד. אין למרן הגר"י רצאבי שליט"א כל אחריות על המתפרסם באתר, ואינו מודע לדברים המפורסמים בו.
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
533 אורחים

מרן הגר"י רצאבי שליט"א – פוסק עדת תימן, חתם על "מגילת היסוד" להקמת קרית מהרי"ץ בעיר עמנואל

    
מספר צפיות: 15009
ו' חשון ה'תשע''ז

במעמד נרגש ומרומם, ולאחר חדשים ארוכים של בדיקת האפשרויות למציאת פתרון למצוקת הדיור בקרב זוגות צעירים ואברכים בני תורה יוצאי קהילות קודש תימן, הגיעו מנהלי ונציגי חברת "הרי זהב" וראש המועצה הרב עזרא גרשי הי"ו לביתו של מרן הגר"י רצאבי שליט"א, בכדי לברך על המוגמר, בהקמת קרית מהרי"ץ בעמנואל החדשה.

בתחילה סקרו מנהלי חברת "הרי זהב" ונציגיה בפני מרן הגר"י רצאבי שליט"א את קווי המתאר המרכזיים לבניית קהילה תימנית חזקה ומבוססת, הציגו בפניו את המפות והתכניות שאושרו זה מכבר, ומיקום הפרוייקט אשר יכלול בניית 180 יחידות דיור בגדלים שונים ובמחירים חסרי תקדים.

מרן הגר"י רצאבי שליט"א הביע את התפעלותו מהתפתחותה המדהים של העיר עמנואל בשנים האחרונות, והעלה זכרונות מלפני שנים רבות שבהם נהג לבקר בעיר עמנואל ולמסור שם שיעורי תורה, ואף לשבות בעיר מספר פעמים. כמו כן העלה על נס את פעילותו הברוכה של ראש המועצה הרב עזרא גרשי הי"ו, והודה לו על עזרתו הרבה לקידום הפרוייקט. כמו כן סמך את ידו מרן שליט"א על תלמידו ידידנו עו"ד שמעון אשואל הי"ו, אשר ילווה מבחינה משפטית את כל רוכשי הדירות בקרית מהרי"ץ.

לאחר מכן חתמו על "מגילת היסוד" מרן הגר"י רצאבי שליט"א, והרב עזרא גרשי הי"ו ראש מועצת עמנואל, ומר זאב אפשטיין הי"ו בעל חברת "הרי זהב".

הפגישה הסתיימה במעמד הרמת "לחיים" ובברכתו החמה של מרן הגר"י רצאבי שליט"א להצלחה בהקמת הפרוייקט, ושתשרה השכינה במעשי ידי העוסקים המלאכה.

יצויין כי זוגות ראשונים כבר החלו בתהליך ההצטרפות לקרית מהרי"ץ, ובימים הקרובים תחל ההרשמה והשיווק בקרב תלמידי מרן שליט"א.

 

 

 

 

   

   

  

 

  

  

 

  

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

   

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

  

 

  

   

  

 

 

  

  

 

  

  

   

 

  

 

 

   

  

     

  

  

 

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[16-17]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
מיני תבלין וקליות
מנויים לחיים
פעולת צדיק
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מצות טעמו וראו
עבור לתוכן העמוד